Главная страница » Новости » Город и регион » Департамент фінансів, економіки та інвестицій представив на розгляд виконавчого комітету проєкт бюджету на 2021 рік

Департамент фінансів, економіки та інвестицій представив на розгляд виконавчого комітету проєкт бюджету на 2021 рікСьогодні, на розгляд членів виконавчого комітету департаментом фінансів, економіки та інвестицій було представлено проєкт бюджету Сумської міської територіальної громади на 2021 рік.

Презентувала проєкт директор департаменту фінансів, економіки та інвестицій Світлана Липова.

За її словами, бюджет Сумської міської ТГ на 2021 рік має соціальне спрямування: «В повному обсязі розраховані видатки на оплату праці працівників бюджетних установ у сумі 1 341,6 млн грн., видатки на комунальні послуги та енергоносії — 118,3 млн грн., також забезпечено в повному обсязі захищені статті видатків, передбачені видатки на надання встановлених міською радою соціальних пільг та гарантій», – зауважила директор департаменту фінансів, економіки та інвестицій Світлана ЛИПОВА.

За проєк бюджету проголосували 12 членів виконкому, один утримався. Далі документ представлять на розгляд депутатів міської ради.

Із проєктом бюджету Сумської міської територіальної громади на 2021 рік можна ознайомитись за посиланням 

Добавить в: