Главная страница » Новости » Город и регион » У сумській ДМШ провели «Вечір пам’яті Мирослава Скорика»

У сумській ДМШ провели «Вечір пам’яті Мирослава Скорика»У ДМШ № 1 відбувся концерт пам'яті відомого українського музиканта та композитора Мирослава Скорика.

Під час концерту, який, у зв’язку з дією карантинних обмежень, проходив за присутності обмеженої кількості глядачів, прозвучали і славнозвісна «Мелодія» з кінофільму «Високий перевал», яка стала своєрідним сучасним духовним гімном України, класичні фортепіанні мініатюри, джазові п’єси та відомі естрадні пісні Мирослава Скорика.

Всесвітньовідомий музикант і композитор, який пішов із життя півроку тому, подарував безліч музичних шедеврів. З однаковим успіхом йому давалися різноманітні класичні жанри, а також естрадні пісні, джазові твори та музика до кінофільмів.

Викладачі та учні дитячої музичної школи № 1 сумують за «живим» спілкуванням із глядачами, за особливою атмосферою, що панує під час концертів, і з нетерпінням чекають на повернення того часу, коли знову відкриються двері концертних залів і музиканти зможуть дарувати сумчанам радість і гарний настрій від спілкування з музикою.

Добавить в: