Главная страница » Новости » Город и регион » У Конгрес-центрі СумДУ нагородили призерів конкурсу міні-проєктів «Школа лідерів змін»

У Конгрес-центрі СумДУ нагородили призерів конкурсу міні-проєктів «Школа лідерів змін»Процедура нагородження призерів конкурсу, підсумки якого були підведені двома днями раніше в онлайн-режимі, відбулася 12 грудня у Конгрес-центрі СумДУ.

Конкурсна комісія складалася з керівниці «Школи лідерів змін» доцента кафедри управління Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького Лариси Валенкевич, тренерів проєкту: завідувачки кафедри управління Ганни Швіндіної, начальниці навчального відділу практики та інтеграційних зв’язків із замовниками кадрів СумДУ Альони Євдокимової, студента СумДУ Микити Ковалевського, начальник управління комунікацій та інформаційного забезпечення Сумської міської ради Андрія Моші, директора ТРЦ «Мануфактура» Володимира Лободіна та начальниці управління стратегічного розвитку міста Сумської міської ради Оксани Кубрак. Результати конкурсу висвітлені на сайті організатора – ГО «Центр освіти впродовж життя».

Вітаючи переможців, Ганна Швіндіна та Лариса Валенкевич побажали учням не зупинятися на досягнутому, змінювати громаду та країну на краще.

Микита Ковалевський повідомив, що учителі-керівники проєктних команд будуть відзначені подяками Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради та сертифікатами про участь у Школі, які Центр зарахує вчителям як підвищення їх кваліфікації.

Нагадаємо, 27-28 листопада представники СумДУ навчали старшокласників проєктному менеджменту в межах тренінгової програми, що фінансується Сумською міською радою та є переможцем першого конкурсу проєктів ІГС у сфері розвитку громадянського суспільства.

Добавить в: