Главная страница » Новости » Город и регион » Працівники Сумського районного відділу поліції оперативно розкрили магазинну крадіжку

Працівники Сумського районного відділу поліції оперативно розкрили магазинну крадіжкуЯк встановили оперативники сектору кримінальної поліції, до крадіжки виявилися причетними двоє місцевих хлопців віком 14-ти та 16-ти років.

Повертаючись уночі додому, неповнолітні йшли повз магазин, тож один з них і запропонував приятелю «зазирнути» до крамниці. Залізши на дах, вони зняли шматок шиферної покрівлі та через горище проникли у приміщення торгівельної зали. Набравши у пакети солодощів, сигарет та кілька пляшок алкогольних напоїв, вони тим же шляхом повернулися назад і пішли до одного з них додому. Там, порівну поділивши «здобич», остаточно розійшлись по хатах.

Власниця магазину, виявивши вранці крадіжку, негайно звернулась до поліції. Оперативникам знадобилось буквально година, аби не тільки встановити особи «нічних візитерів», а й вилучити у хлопців більшу частину поцупленого товару.

Слідчі кваліфікували дії неповнолітніх відповідно ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу «Крадіжка» та розпочали досудове розслідування, в рамках якого встановлюють причини та обставини крадіжки.

Подальшу долю юнаків визначить суд.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: