Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах покажуть виставку робіт у техніці кавового живопису Анни Старчик "Життя з ароматом кави"

У Сумах покажуть виставку робіт у техніці кавового живопису Анни Старчик "Життя з ароматом кави"Згідно з карантинними правилами, офіційне відкриття виставки проводитися не буде! На жаль, автор не зможе бути присутнім, але 15 грудня о 16.00 у Сумській міській галереї буде презентовано відео інтерв'ю з Анною Старчик. Тож, запрошуємо вас познайомитися з роботами автора.

Ви любите каву? Вона здатна збадьорити, покращити настрій, подарувати задоволення, а її аромат чарує, зігріває, наповнює душу теплом та щирістю. А ще кавою можна писати чарівні картини. Так, уявляєте?

Унікальні, дивовижні роботи в техніці coffee-art презентує мисткиня із м.Шостка Анна Старчик у Сумській міській галереї напередодні новорічних свят.

Насолодитися "ароматними" картинами, отримати заряд позитиву, зануритися у затишну передсвяткову атмосферу та переглянути виставку "Життя з ароматом кави" можна з 15 грудня.

Вхід вільний з дотриманням усіх карантинних вимог

Агенція промоції Суми

Добавить в: