Главная страница » Новости » Город и регион » СумДУ – знову у трійці лідерів серед вітчизняних університетів у світовому рейтингу

СумДУ – знову у трійці лідерів серед вітчизняних університетів у світовому рейтингуСумський державний університет підтвердив свої лідерські позиції, посівши третє місце серед українських вишів, за результатами цьогорічного всесвітнього екологічного рейтингу GreenMetric World University Rankings.

СумДУ в 2013 році першим серед українських університетів був представлений у цьому «зеленому рейтингу». З того часу стабільно входить до трійки кращих вітчизняних ЗВО в GreenMetric World University Rankings, що підтверджено й цьогорічними результатами.

Рейтинг був започаткований у 2010 році Університетом Індонезії. Його мета – кількісна оцінка зусиль університетів у галузі досягнення цілей сталого розвитку.

GreenMetric World University Rankings оцінює діяльність університетів за різними показниками: енергетика та зміна клімату, інфраструктура, вода, поводження з відходами, екологічна освіта, транспорт тощо.

Добавить в: