Главная страница » Новости » Город и регион » Сумський НАУ увійшов до світового «Зеленого рейтингу»

Сумський НАУ увійшов до світового «Зеленого рейтингу»Стратегія розвитку Сумського національного аграрного університету базується цілях сталого розвитку. І хоча, як документ, ця стратегія була затверджена лише у 2020 році, робота з імплементації цих цілей провадиться у СНАУ досить давно. Адже кожен усвідомлює, що будь-яка установа може розвиватися лише у сталому суспільстві, де високо цінуються природні багатства, безпека, мир та повага до загальнолюдських цінностей.

Днями ця робота отримала чудовий відгук! Адже СНАУ увійшов до так званого світового «зеленого рейтингу» GreenMetric World University Rankings. Це міжнародний рейтинг, який оцінює діяльність університетів за різними показниками, як то інфраструктура, енергетика та зміна клімату, поводження з відходами, вода, транспорт та екологічна освіта.

Лідерами цього рейтингу є такі флагмани вищої освіти як Вагенінгенскій університет, Оксфордський університет та Ноттінгемський університет. Україна ж цьогоріч представлена в ньому лише 17 університетами, 8-позицію, серед яких посідає Сумський національний аграрний університет. Варто відзначити, що СНАУ вперше потрапив до списку GreenMetric World University Rankings.

«Для нас цей показник є дуже важливим. І не з позиції рейтингів, а тому, що оцінка діяльності університету за критеріями рейтингу, це своєрідний аудит. На початку навчального року ми затвердили стратегію СНАУ на 2021-2025 роки, поклавши в основу цілі сталого розвитку», – зазначив ректор СНАУ Володимир Ладика.

Добавить в: