Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині в рамках реалізації програми «Великого будівництва» ремонтуються мости

На Сумщині в рамках реалізації програми «Великого будівництва» ремонтуються мостиТриває капітальний ремонт мостового переходу на км 147+475 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-65 контрольно-пропускний пункт «Миколаївка»-Семенівка-Новгород-Сіверський-Глухів-КПП «Катеринівка»

Ремонт доріг та мостових переходів в рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, на Сумщині триває.

Виконуючи ремонтні роботи мостового переходу на автомобільній дорозі Р-65 контрольно-пропускний пункт «Миколаївка»-Семенівка-Новгород-Сіверський-Глухів-КПП «Катеринівка», будівельники залили половину монолітної плити, проклали сполучення з мостом та змонтували відкрилки. Нині дов’язують арматуру для армування монолітної плити і надалі заливатимуть вже її другу половину.

Цей об’єкт не закривається на зиму і мостовики обіцяють, що продовжать роботи за будь-якої погоди.

Нагадуємо, на Сумщині усього цьогоріч планується відремонтувати 172 м.п. мостових споруд. Буде відновлено та відремонтовано більше 20 мостів.

Добавить в: