Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині прикордонники припинили чергову спробу незаконного перетинання кордону

На Сумщині прикордонники припинили чергову спробу незаконного перетинання кордонуСумський прикордонний загін продовжує вживати системних заходів із забезпечення недоторканості державного кордону України на ділянці відповідальності.

Так, учора, в безпосередній близькості від держрубежу, в районі населеного пункту Кіндратівка, що у Сумському районі, прикордонний наряд під час спроби незаконного перетинання українсько-російського кордону затримав чоловіка.

Інформацію про рух невідомої особи в бік державного кордону прикордонники отримали від місцевого жителя. Група реагування, яка негайно вибула на вказаний напрямок, виявила та затримала правопорушника. Ним виявився 60-річний громадянин України, мешканець Полтавщини.

Наразі, тривають заходи із встановлення усіх обставин припиненого правопорушення. За спробу незаконного перетинання державного кордону України чоловіку загрожує адміністративна відповідальність. Його подальшу долю вирішить суд.

Східне регіональне управління ДПСУ

Добавить в: