Главная страница » Новости » Город и регион » «Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

«Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води та опалення.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Роменська, 81, вул. Харківська, 58Б (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Білопільський шлях, 43 (заміна засувки холодної води в підвалі), пр-т М. Лушпи, 12 (заміна стояків гарячої та холодної води в квартирі), вул. СКД, 6 (заміна лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Петропавлівська, 76, вул. Заливна, 11, вул. Івана Сірка, 37, вул. Прокоф’єва, 30 ( заміна кранів гарячої та холодної води в квартирах), вул. Героїв Крут, 4 (заміна стояків гарячої та холодної води в квартирі), вул. Холодногірська, 39 (заміна крана гарячої води в квартирі), вул. Супруна, 26 (заміна радіатора опалення в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: