Главная страница » Новости » Город и регион » Сумчан просять бути уважними при заповненні документів на призначення державної соцдопомоги

Сумчан просять бути уважними при заповненні документів на призначення державної соцдопомогиУ департаменті соціального захисту населення рекомендують ретельно перевіряти правильність заповнення бланків для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлової субсидії, що збереже час і дасть змогу швидше розглянути надані документи та ухвалити відповідні рішення.

Серед основних зауважень до поданих документів, які унеможливлюють визначення права на призначення соціальної допомоги, фахівці виділяють відсутність:

  • особистого підпису заявника;
  • даних у розділах декларацій, які мають бути обов’язково заповнені;
  • персональних даних заявника та членів родини (ПІБ, адреса, контактний телефон, дата народження, серія та номер паспорта, сімейний стан);
  • дати заповнення документів.

Ознайомитися зі зразками заповнення бланків, які знаходяться на сайті департаменту, можна за посиланням.

Крім того, відвідувачам установи нагадують, що в зв’язку з подовженням дії карантинних заходів департамент працює з мешканцями Сумської міської територіальної громади переважно в дистанційному режимі.

Прийом документів та письмових звернень здійснюється шляхом поштового відправлення або через скриньку, розташовану при вході до адмінбудівлі за адресою: 40035, м. Суми, вул. Харківська, буд. 35.

Окрім того, громадяни можуть скористатися електронними сервісами, надіславши повідомлення на загальну електронну пошту – dszn@smr.gov.ua; з питань соціальних допомог та субсидій – priyom.dszn@smr.gov.ua; з питань пільг – person.dszn@smr.gov.ua; з питань соціального обслуговування осіб з інвалідністю та інших пільгових категорій населення – inva.dszn@smr.gov.ua чи на офіційну сторінку департаменту у Facebook.

За детальнішою інформацією відвідувачі установи можуть звернутись за номерами: 78-88-88; 78-71-22; 78-71-23; (050)4078199.

Добавить в: