Главная страница » Новости » Город и регион » СумДУ підтримав проведення всеукраїнського освітнього проєкту для школярів

СумДУ підтримав проведення всеукраїнського освітнього проєкту для школярів21 та 22 листопада у Сумському державному університеті пройшли онлайн-тренінги у рамках всеукраїнського освітнього проєкту «Школа успіху», який вже десятий рік поспіль реалізує фонд Klitschko Foundation.

Спікерами проєкту від СумДУ виступили: начальник Медіа-центру Марина Осюхіна (тема: «Критичне мислення: як виявляти фейки») та студенти 4 курсу спеціальності «Психологія» Анна Солдатенко і Богдан Калагурка (тема: «Розвиток креативності»).

«Школа успіху» – це освітній проєкт, розрахований передусім для школярів 14-15 років, і спрямований на навчання підлітків у сфері soft skills для покращення їх конкурентної спроможності на ринку праці, забезпечення молоді необхідною та актуальною інформацією, яка знадобиться їм у майбутньому та допоможе у формуванні власної особистості.

Однією з умов участі в проєкті є проведення випускниками всеукраїнської Школи локальних тренінгів у власних громадах. Організатором таких тренінгів у Сумах виступив випускник всеукраїнської «Школи успіху» 2020 року, учень 10-го класу, школи № 12, м. Суми Владислав Жадан, а пройшли вони в онлайн-студії СумДУ (http://studio.sumdu.edu.ua/), зібравши найактивніших школярів обласного центру.

Владислав Жадан висловив подяку керівництву університету і Департаменту доуніверситетської освіти та профорієнтаційної роботи за підтримку молодіжних ініціатив.

Добавить в: