Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині упродовж доби виявили два боєприпаси часів минулих війн

На Сумщині упродовж доби виявили два боєприпаси часів минулих війн19 листопада до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про небезпечні знахідки. Обидва предмети попередньо ідентифіковані працівниками підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, як боєприпаси часів Другої світової війни. Місця їх виявлення взято під охорону працівниками поліції.

Так, у лісосмузі поблизу с. Бугрувате Охтирського району, місцевий житель натрапив на 76 – мм артилерійський снаряд та вибухник, які знаходились в 2 км від житлових будинків громадян.

На знешкодження даних боєприпасів надано заявку до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Рятувальники наголошують, що при знаходженні вибухонебезпечних або схожих на них предметів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами «101» та «102». Пам'ятайте, вилучення та знешкодження даних боєприпасів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: