Главная страница » Новости » Город и регион » Сумським роботодавцям нагадують про нову форму річної звітності про зайнятість і працевлаштування

Сумським роботодавцям нагадують про нову форму річної звітності про зайнятість і працевлаштуванняМіський центр зайнятості інформує роботодавців Сум щодо затвердженої нової форми річної звітності про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю.

Так, згідно з наказом Міністерства соціальної політики України від 27 липня 2020 року № 591 було затверджено форма звітності №10-ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» та Інструкція щодо її заповнення. Наказ зареєстрований в Мін’юсті 13 жовтня 2020 року за № 1007/35290.

Ознайомитись з формою звіту та інструкцією щодо її заповнення можна на сайті Міністерства соціальної політики України.

Разом із тим, містяни мають подати форму звітності №10-ПОІ (річна) відділенню Фонду соціального захисту інвалідів за своїм місцезнаходженням не пізніше ніж 1 березня року, наступного за звітним, підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичні особи, що використовують найману працю.

Консультації можна отримати за тел.: (0542)77-02-74 або (0542)22-33-37.

Добавить в: