Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах інспектують підприємства та організації на дотримання карантину

У Сумах інспектують підприємства та організації на дотримання карантинуЗа дорученням міського голови Олександра Лисенка в Сумах тривають перевірки працюючих об’єктів мобільними групами з контролю за дотриманням карантинних заходів.

Ревізію суб’єктів господарської діяльності проводять за участі представників міської влади, Сумського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області, відділу превенції Сумського ВП ГУНП в Сумській області та управління патрульної поліції в Сумській області згідно з раніше визначеними маршрутом та графіком.

Зокрема, цього дня перевіряли магазини, аптеки та заклади з надання послуг громадського харчування, що розташовані на вул. Набережна р. Стрілка, вул. Кооперативна, вул. Соборна, вул. Воскресенська та на прилеглих до них.

Під час рейду члени мобільної групи звертали увагу на наявність антисептиків та одноразових рукавичок для відвідувачів, розмітки соціальної дистанції, графіка прибирання приміщення, спеціальних деззасобів для контактних поверхонь та підлоги, рекомендованих МОЗ України, та на індивідуальне пакетування товару.

За словами головного спеціаліста відділу безпеки середовища життєдіяльності управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області Валентини ФРОЛОВОЇ, ретельно контролюють дотримання протиепідемічних вимог й безпосередньо працівниками підприємства/організації. Серед затребуваного: термометрія та гігієна персоналу, наявність у них запасу індивідуальних засобів захисту, та відповідно, ємності для їх утилізації після використання.

По завершенню рейду члени мобільних груп складають акти санітарно-епідемічного обстеження працюючих об’єктів і при незначних порушеннях надають пропозиції по усуненню даних недоліків. Якщо ж ексцес вагомий, то згідно зі статтею 42 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» за порушення санітарного законодавства передбачається штрафна санкція у розмірі до 425 гривень.

Сумчан закликають у разі виявлення порушень протиепідемічних заходів іншими особами звертатись до правоохоронних органів за номером: «102» або до відділу «Служба 15–80» за номерами: (067)5390633, (0542)70-10-08 (для дзвінків з мобільних телефонів); 15-80, 62-08-55 (зі стаціонарних телефонів).

Добавить в: