Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу три боєприпаси знешкоджено, ще три виявлено

На Сумщині за минулу добу три боєприпаси знешкоджено, ще три виявлено17 листопада, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження трьох 82-мм мінометних мін. Небезпечні знахідки раніше виявили у с.Токарі Сумського району. Боєприпаси знаходилися в лісі на відстані 1,5 км від житлових будинків.

Цього ж дня о 12:40, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про знайдення предметів схожих на боєприпаси, що знаходиться в полі поблизу с. Токарі Сумського району. Небезпечними знахідками виявилися два 88 – мм артилерійських снаряди та 300 мм реактивна міна.

На місці виявлення правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: