Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу вогнеборці двічі ліквідовували загоряння житлових будинків

На Сумщині за минулу добу вогнеборці двічі ліквідовували загоряння житлових будинків17 листопада о 18:41, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Лугова в с. Чернацьке, Серединобудського району. Про пожежу повідомив власник, який відчув різкий запах диму в приміщенні. На місце події було направлено черговий караул 21 – ї державної пожежно – рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено стіни на площі до 6 кв. м, стелю на площі до 4 кв. м та опалювальну піч. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на весь будинок.

О 19:05 загоряння локалізували, а о 20:38 – витративши на гасіння більше 2 тонн води, повністю ліквідували.

Схожий випадок мав місце і в Кролевецькому районі, де 18 листопада о 00:34, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про згоряння житлового будинку по вул. Берегова в с. Божок, Кролевецького району. На гасіння було направлено відділення чергового караулу 22 – ї державної пожежно – рятувальної частини та місцеві пожежні команди сіл Спаське та Алтинівка.

Прибувши на місце вогнеборці встановили, що будинок охоплено вогнем по всій площі, утворилась загроза подальшого поширення вогню на поруч розташовану господарчу споруду. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від природної водойми, яка була розташована на відстані 300 метрів від осередку горіння.

О 01:10 загоряння локалізували, а о 03:02 – витративши на гасіння майже 15 тонн води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння обох пожеж було залучено 3 одиниці спеціальної техніки та 10 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій і 2 автомобілі та 2 працівники від місцевих пожежних команд сіл Спаське та Алтинівка.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: