Главная страница » Новости » Город и регион » У СНАУ розпочали створення студентського скверу

У СНАУ розпочали створення студентського скверуТериторія Сумського національного аграрного університету є мальовничим місцем, де радо проводять час не лише студенти та працівники, а й сум’яни з різних районів міста. Завдяки старанням членів великої родини СНАУ тут завжди затишно та ошатно, а у спеку можна знайти прихисток у тіні дерев.

17 листопада, у Міжнародний день студента, у Сумському НАУ розпочали створення ще однієї чудової локації для відпочинку, сповнення натхненням, прогулянок та міркування про великі, складні або ж приємні речі. Перші дерева висадили у майбутньому студентському сквері, що розташувався поблизу гуртожитків. Ініціатива створення такого простору належить студентам СНАУ. А сьогодні за сприяння ректора університету Володимира Ладики тут з’явилися перші, тендітні саджанці майбутніх дерев – кленів гостролистих, горіхів ведмежих, туй західних золотолистих, катальп.

Переконані, що під пильним доглядом викладачів та студентів СНАУ ці саджанці перетворяться у величні дерева, які створять додатковий затишок для всіх, хто опиниться тут. А День студента 2020 року буде згадуватися ще не один десяток літ.

Добавить в: