Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах демонтували вісім рекламних засобів

У Сумах демонтували вісім рекламних засобівУправління архітектури та містобудування протягом минулого тижня демонтувало вісім конструкцій зовнішньої реклами, які встановлені самовільно, та на які строк дії дозволу закінчився та не підлягає продовженню.

Серед них: банери на огорожі інженерної споруди (газ) на вул. Я. Мудрого (в районі супермаркету «Віста»), банер на фасаді будівлі на вул. Кооперативна, 9а, щит та кронштейн на фасаді будівлі «Стоматологія «ГраДент» на вул. Кооперативна, 9а, щит «Обмін валют» на опорі на вул. Набережна р. Стрілка, сіті-лайт на вул. Г. Кондратьєва, 157, щит на опорі освітлення на пл. Покровська, лайт-бокс «Коллаж» на опорі на вул. Кузнечна, 4, лайт-бокс на опорі на вул. Зеленко, 10.

У п’яти випадках власників встановити не вдалось.

Здійснили демонтаж фахівці управління архітектури та містобудування, що є робочим органом з питань регулювання відносин у сфері розміщення зовнішньої реклами на території міста, на виконання пункту 3 рішень виконавчого комітету міської ради від 28 липня 2020 року № 361 та від 17 вересня 2020 року № 488.

Роботи проводили 13 листопада поточного року.

Добавить в: