Главная страница » Новости » Город и регион » Сумські водоканалівці проводять ремонтні роботи вночі щоб не створювати зайвих незручностей споживачам

Сумські водоканалівці проводять ремонтні роботи вночі щоб не створювати зайвих незручностей споживачамПрацівники КП «Міськводоканал» продовжують планово ремонтувати обладнання на каналізаційних насосних станціях в нічну зміну задля створення комфортних умов містянам.

За словами фахівців, основна перевага роботи в даний період доби – можливість зупинити каналізаційну насосну станцію, не припиняючи водопостачання, та зменшення навантаження на каналізаційну систему міста.

Зокрема на КНС-6, яка забезпечує відведення стічних вод з території Хіммістечка, вул. Прокоф’єва, вул. СКД, вул. К. Зеленко, вул. Замостянська, вул. Харківська та прилеглих до них, спеціалісти комунального підприємства замінили засувку діаметром 200 мм.

Також працівники здійснили заміну засувки та клапану на КНС-12, що обслуговує мешканців вул. Водна та провели ревізію запірної арматури КНС-1А, що здійснює перекачку стічних вод центральної та східної частина міста.

Такі поточні ремонти сприятимуть запобіганню утворення аварійних ситуацій та забезпечать безперебійну роботу об’єктів КП «Міськводоканал».

Добавить в: