Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах демонтували три незаконно встановлених тимчасових споруди

У Сумах демонтували три незаконно встановлених тимчасових спорудиКомісія з питань демонтажу незаконно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення 10 листопада демонтувала три такі об’єкти.

Йдеться про елемент благоустрою (паркан) на вул. Кооперативна, біля буд. № 23 та про групу тимчасових (металевих) гаражів коричневого кольору (2 шт.) на вул. Металургів, у дворі буд. № 3.

Власників усіх об’єктів встановити не вдалось.

КП «Міськсвітло» відключило тимчасові споруди від електромереж, Управління патрульної поліції у м. Суми забезпечило громадський порядок при виконанні робіт, ТОВ «СНД-АВТОТРАНС» провело демонтаж та ївивезення ТС на територію КП «Міськсвітло» (пров. Громадянський, 5).

Якщо власники демонтованих споруд знайдуться і виявлять бажання повернути їх собі, у відповідності до пункту 2.9. Порядку демонтажу незаконно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення на території міста Суми, демонтовані об’єкти їм повернуть після надання уповноваженому органу документа, що посвідчує особу; документів, які засвідчують право власності на об’єкт, чи документів, на підставі яких він був встановлений/розміщений (навіть якщо строк їх дії минув), або правовстановлюючих документів на матеріали, з яких виготовлено об’єкт; документів, що підтверджують відшкодування понесених витрат за зберігання – в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян за добу зберігання (у відповідності до кількості днів зберігання), наданої суб'єктом господарювання, який зберігав демонтований об’єкт; документів, що підтверджують відшкодування понесених витрат в подвійному розмірі за демонтаж ТС, завантаження та доставку до місця зберігання, відключення від інженерних мереж, прибирання території (місця розташування) від сміття, що залишилося після демонтажу, у відповідності до калькуляції, наданої суб’єктами господарювання, який безпосередньо цим займались,

З приводу повернення вище зазначених демонтованих об’єктів необхідно звертатись до управління архітектури та містобудування (вул. Воскресенська, 8А, тел. 70-01-05, 70-01-04).

Добавить в: