Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах упродовж минулої доби рятувальники тричі проводили демеркуризацію житла

У Сумах упродовж минулої доби рятувальники тричі проводили демеркуризацію житла09 листопада о 13:44 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що розбився ртутний медичний термометр, внаслідок чого стався розлив ртуті в одній із кімнат квартири по вул. Прокоф’єва в м. Суми. На місце виклику направили відділення групи спеціальної пожежної техніки. Рятувальники зібрали близько 2 г ртуті та провели демеркуризацію помешкання.

Того ж дня, схожі випадки мили місце по вул. Білопільський шлях та вул. Веретенівська в обласному центрі. Силами відділення групи спеціальної пожежної техніки загону технічної служби було здійснено демеркуризацію у приміщенні адміністративної будівлі та кімнаті житлового будинку, де через розбиті термометри також стався розлив ртуті.

Фахівці застерігають, що у даний період, коли зростає кількість випадків простудних захворювань, громадяни все частіше користуються термометрами. Проте не можна забувати про обережність при роботі з такими вимірювальними приладами. Пам’ятайте! Ртуть - отруйна речовина. Вдихання пару, безпосередній контакт цієї речовини зі шкірою й особистими речами дуже небезпечні. У жодному разі не викидайте прилади зі ртуттю у сміттєві баки - це несе загрозу довкіллю та іншим громадянам. Не дозволяйте дітям гратися з медичними термометрами. Якщо ви виявили розлиту ртуть, необхідно огородити місце розливу та повідомити фахівців Служби порятунку за номером «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: