Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу виявлено три застарілих боєприпаси часів війни

На Сумщині за минулу добу виявлено три застарілих боєприпаси часів війни8 листопада о 15:56 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення підозрілих металевих предметів в лісосмузі, смт. Кириківка, Великописарівського району. Рятувальники прибули на виклик і встановили, що знахідки – це дві 82-мм мінометні міни та протитанкова міна. «Відголоски» минулого століття знаходилися на відстані до 1 км від житлових будинків.

На місці виявлення боєприпасів виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Рятувальники застерігають: роботи з вилучення та знешкодження боєприпасів часів минулих війн можуть проводити лише піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Дії ж громадян при виявленні таких вибухонебезпечних предметів повинні бути виваженими. Треба пам’ятати, що боєприпасів не можна навіть торкатися, необхідно запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади або безпосередньо до Служби порятунку «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: