Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу один боєприпас знешкоджено, ще один виявлено

На Сумщині за минулу добу один боєприпас знешкоджено, ще один виявлено5 листопада, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження одного 76-мм артилерійського снаряду. Небезпечну знахідку раніше виявили у с. Восьме Березня Охтирського району. Боєприпас знаходився в лісосмузі на відстані 1 км від житлових будинків.

Цього ж дня о 14:20, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про знайдення предмету схожого на боєприпас, що знаходиться в полі поблизу с. Постольне Сумського району. Небезпечною знахідкою виявився 122 – мм артилерійський снаряд.

На місці виявлення правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: