Главная страница » Новости » Город и регион » Поліцейські попереджають громадян про небезпеку, яку становлять старі боєприпаси

Поліцейські попереджають громадян про небезпеку, яку становлять старі боєприпасиДо поліції не припиняють надходити повідомлення від жителів області про виявлені ними вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни.

В селі Нижня Сироватка Сумського району, громадяни виявили підозрілий металевий предмет. Як з’ясувалось – це старий 76-ти міліметровий артилерійський снаряд.

Ще один такий артилерійський снаряд виявили жителі біля села Восьме Березня, що на Охтирщині. Іржавий боєприпас знаходився лише в кілометрі від житлових будинків.

Охорону небезпечних знахідок забезпечили поліцейські до прибуття саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту управління ДСНС України.

Правоохоронці звертаються до громадян: будьте обережними при виявленні старих боєприпасів, зброї чи будь-який інших підозрілих предметів. У разі ж їх виявлення, запам’ятайте місце знахідки, відійдіть на безпечну відстань та зателефонуйте на «102».

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: