Главная страница » Новости » Город и регион » Волонтери СНАУ попіклувались про найменшихObyavaBilsheSumy705x80

Волонтери СНАУ попіклувались про найменшихНапередодні найстрашнішого свята року – Хелловіну – що стрімко проникає в культуру сучасних українців, волонтери Сумського національного аграрного університету вирішили стати на противагу силам зла і зробити добру справу для найменших українців, які нині опинилися у скруті.

Для цього Відділ організації виховної роботи зі студентами СНАУ ініціював благодійну акцію «Радість кожній дитині». Представники волонтерської служби, серед яких студенти та співробітники університету завітали до Сумського будинку маляти та до маленьких пацієнтів гематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, щоб передати невеличкі гостинці та розрадити малечу.

Так вихованцям Будинку маляти волонтери СНАУ передали необхідні речі по догляду за малятами, солодощі та іграшки. А для пацієнтів гематології передали солодощі, іграшки та приладдя для творчості, аби дітки наповнювалися позитивними емоціями та скоріше одужували.

Подібні акції для університету стали доброю традицією, адже добро може робити кожен. А у часи пандемії, чуйність, доброта та милосердя надзвичайно необхідні.

Добавить в: