Главная страница » Новости » Город и регион » 219 видань взяли участь у конкурсі, ініційованому СНАУObyavaBilsheSumy705x80

219 видань взяли участь у конкурсі, ініційованому СНАУЗавершився другий етап Всеукраїнський конкурс наукових і навчальних видань “Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні агротехнології”, який включав визначення відповідності поданих на конкурс матеріалів.

За результатами перевірки на відповідність умовам конкурсу було відібрано 219 видань. У тому числі в номінації “соціогуманітарні та економічні науки” – 129, в номінації “інженерно-технологічні науки” – 48, в номінації “агробіологічні та ветеринарні науки” – 22 та в номінації “електронне видання” – 20 видань.

Тепер журі конкурсу буде оцінювати змістове наповнення видань, що беруть участь у конкурсі, і вже 10 листопада оберуть переможців з усієї України.

Всеукраїнський (національний) конкурс наукових та навчальних видань «ВІДКРИТА НАУКА, СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА ІННОВАЦІЙНІ АГРОТЕХНОЛОГІЇ» проводиться з метою популяризації наукових і методичних розробок, що забезпечують супровід освітнього процесу в українських закладах вищої освіти, відповідають стандартам вищої освіти, сприяють створенню нових знань, здобуттю студентами якісної вищої освіти та поширенню в академічному середовищі передових практик у навчанні, викладанні та науці.

Добавить в: