Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині вогнеборці двічі ліквідовували загоряння сухої рослинності

На Сумщині вогнеборці двічі ліквідовували загоряння сухої рослинності28 жовтня о 13:33, до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про загоряння сухої рослинності поблизу с. Рясне Краснопільського району. Про пожежу повідомили випадкові перехожі, які побачили дим та полум’я на відкритій території. На місце події було направлено черговий караул 11 – ї державної пожежно – рятувальної частини.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено залишки сухої рослинності на площі до 0,4 га. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від природної водойми, яка була розташована на відстані 1 км від осередку горіння.

О 14:31 загоряння локалізували, а о 20:15 – витративши на гасіння майже 25 тон води, повністю ліквідували.

Цього ж дня схожий випадок мав місце і в Сумському районі, де поблизу с. Симонівка горіла суха трава на площі до 5 га. На гасіння було задіяно черговий караул 29 – го державного пожежно – рятувального посту.

О 16:28 загоряння локалізували, а о 17:22 – витративши на гасіння майже 7 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 7 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: