Главная страница » Новости » Город и регион » Сумську молодь запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проєктівObyavaBilsheSumy705x80

Сумську молодь запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проєктівВідділ у справах молоді та спорту інформує щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття» з метою підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організовують конкурс Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, представники Інституту Історії України НАН України, Спілки письменників України.
У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, молоді вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки, а от можуть бути подані як індивідуальні, так і групові проєкти.

Серед умов конкурсу:

  • приймаються мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «avi»;
  • тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин;
  • на початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів;
  • авторський текст виконується українською мовою (до роботи слід долучити окремим файлом анкету у форматі «dос»);
  • подані на конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються;
  • конкурсантам також нагадують, що при використанні у мультимедійних проєктах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проєкту, слід зазначити автора відеоматеріалу.

Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) потрібно надіслати на адресу: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2020 року.

Протягом грудня 2020 року – січня 2021 року журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців.

Відзначення переможців відбудеться наприкінці січня 2021 року.

Добавить в: