Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині вогнеборці врятували житловий будинок, літню кухню та гаражObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині вогнеборці врятували житловий будинок, літню кухню та гараж27 жовтня о 21:16, на лінію екстреного виклику «101», надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Садова в с. Олексіївка, Роменського району. На гасіння направили відділення чергового караулу 14-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Перед загорянням, господарка будинку побачила, що в господарчій споруді мигатить світло, та не звернула на це увагу. Через деякий час, вона побачила вогонь в середині споруди та почала дзвонити чоловікові, якого на тот момент не було вдома. Після чого, господар і зателефонував до Служби порятунку.

Через несвоєчасність виклику, на момент прибуття підрозділів ДСНС вогонь вже встиг поширитися на перекриття та покрівлю на площі до 10 кв. м, вікно, двері та речі домашнього вжитку. Існувала загроза перекидання вогню на поруч розташований житловий будинок, літню кухню та гараж.

О 21:44 загоряння локалізувати, а о 23:01 - витративши на гасіння близько 8 тонн води, пожежу ліквідували.

Припустима причина пожежі – коротке замикання електромережі.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: