Главная страница » Новости » Город и регион » За минулу добу на Сумщині рятувальники тричі проводили демеркуризацію житлаObyavaBilsheSumy705x80

За минулу добу на Сумщині рятувальники тричі проводили демеркуризацію житла27 жовтня о 09:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що розбився ртутний медичний термометр, внаслідок чого стався розлив ртуті в одній із квартир, багатоповерхового житлового будинку по вул. Толстого у м. Конотоп. На місце виклику направили відділення 12 – ї Державної пожежно – рятувальної частини. Рятувальники зібрали близько 2 г ртуті та провели демеркуризацію помешкання.

Цього ж дня, два схожих випадки стались по вул. Герасима Кондратьєва в обласному центрі. Силами фахівців Служби порятунку було здійснено демеркуризацію у приміщеннях, де через розбиті термометри також стався розлив ртуті.

Рятувальники застерігають, що у даний період, коли зростає кількість випадків простудних захворювань, громадяни все частіше користуються термометрами. Проте не можна забувати про обережність при роботі з такими вимірювальними приладами. Пам’ятайте! Ртуть - отруйна речовина. Вдихання пару, безпосередній контакт цієї речовини зі шкірою й особистими речами дуже небезпечні. У жодному разі не викидайте прилади зі ртуттю у сміттєві баки - це несе загрозу довкіллю та іншим громадянам. Не дозволяйте дітям гратися з медичними термометрами. Якщо ви виявили розлиту ртуть, необхідно огородити місце розливу та повідомити фахівців Служби порятунку за номером «101».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: