Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині упродовж тижня піротехніки знешкодили два вибухонебезпечних предмети часів минулих війнObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині упродовж тижня піротехніки знешкодили два вибухонебезпечних предмети часів минулих війнПротягом тижня, піротехнічними підрозділами Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни), було знищено артилерійський снаряд (122), мінометну міну (120-мм) часів Другої світової війни.

На артснаряд натрапили люди в полі в 1 км від житлових будинків с. Костів, Лебединського району, а на мінометну міну в лісосмузі на відстані 2,5 км від житлових будинків урочища Баранівка обласного центру. Загалом, з початку року в області зафіксовано 350 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів або схожих на них предметів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати оперативні служби за телефонними номерами «101» та «102». Пам'ятайте, вилучення та знешкодження даних боєприпасів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління ДСНС України у Сумській області

Добавить в: