Главная страница » Новости » Город и регион » Ситуація з небезпечними подіями на Сумщині за тижденьObyavaBilsheSumy705x80

Ситуація з небезпечними подіями на Сумщині за тижденьЗа минулий тиждень на території області зареєстровано 1958 небезпечних подій. Внаслідок пожеж загинули 2 людини, ще 1 особу травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 30 будівель, 5 одиниць автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 132 оперативних виїзди. Під час ліквідації пожеж врятовано 1 людину, 42 будівлі, 5 одиниць автотракторної техніки, загалом матеріальних цінностей на суму 36 млн. 230 тис. грн.

Піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій знешкоджено 10 боєприпасів часів Другої світової війни, виявлені на території області.

Як свідчить статистика, значна частка пожеж припадає на житловий сектор. Тому рятувальники вкотре застерігають населення, будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки та вкрай обережними у поводженні з вогнем.

Інша небезпека, це пожежі у природних екосистемах, які можуть спричинити до знищення лісових насаджень, будівель, та навіть до травмування та загибелі людей. Тому застерігаємо, не спалюйте суху рослинність, не розводьте багаття на відкритих територіях та дотримуйтесь правил пожежної безпеки у лісах. При виявленні ознак пожежі у природних екосистемах негайно телефонуйте до Служби порятунку «101»!

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: