Главная страница » Новости » Город и регион » Суми долучаються до проведення Тижнів Німеччини в УкраїніObyavaBilsheSumy705x80

Суми долучаються до проведення Тижнів Німеччини в УкраїніСуми стали одним з 14 міст всеукраїнського проєкту #ВіртуальноРазом, що проводиться у рамках традиційних Тижнів Німеччини в Україні.

Головною метою Тижнів багато років поспіль є популяризація ідеї українсько-німецького єднання, що цього року є особливо актуальною у зв’язку з пандемією. Але сучасні технології дозволяють наблизитися одне до одного, не зважаючи на обмеження, про що свідчить проєкт #ВіртуальноРазом.

У Бахмуті, Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Кропивницькому, Луцьку, Маріуполі, Одесі, Полтаві, Сєвєродонецьку, Сумах, Ужгороді, Харкові, Чернігові та Чернівцях були розміщені маркери доповненої реальності у вигляді наліпок. Якщо їх зісканувати камерою телефону та дотриматися простих інструкцій, то на екрані з’явиться «голограма» Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні пані Анки Фельдгузен.

Усім, хто знайде наліпки з QR-кодами, пропонують зробити фото з пані Послом та розмістити його в групі в Facebook #ВіртуальноРазом – Тижні Німеччини 2020. Серед тих, хто виконає умови, 19 жовтня буде розіграно призи.

У Сумах такі наліпки розміщено за адресами:

  • вул. Римського-Корсакова 2, абонемент Бібліотечно-інформаційного центру (2 поверх);
  • вул. Покровська, 9/1, ґанок Конгрес-центру СумДУ (праворуч від входу);
  • вул. Соборна, 27, ґанок Сумської міської галереї (праворуч від основного входу);
  • вул. Харківська 2/2, Атріум ТРЦ «Мануфактура» (1 поверх за ліфтом).

Детальну інструкцію про те, як взаємодіяти з наліпками, можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/CTS7vIkYmcQ

Для Сум #ВіртуальноРазом особливий тим, що технологія, використана у проєкті, була реалізована лабораторією віртуальної та доповненої реальності «U-lab» Сумського державного університету. Під час свого візиту до СумДУ у вересні пані Анка Фельдгузен записала вітання, яке сьогодні можуть почути всі, хто зісканує маркер доповненої реальності. З проєктом і технологією починають знайомитися й відомі люди, серед яких і міський голова Києва Віталій Кличко.

Координатором #ВіртуальноРазом в Сумах є ГО «Молодіжна медіа спілка (ММС)» разом з Медіа-центром СумДУ та «U-lab».

Запрошуємо всіх сумчан та гостей міста брати участь у проєкті, робити фото з пані Послом, адже наприкінці Тижнів Німеччини всі фото учасників буде складено у великий колаж Єдності.

Добавить в: