Главная страница » Новости » Город и регион » Правоохоронці Сумщини оголосили трьом особам підозру в сприянні незаконному переправленні осіб через кордонObyavaBilsheSumy705x80

Правоохоронці Сумщини оголосили трьом особам підозру в сприянні незаконному переправленні осіб через кордонМасштабний канал нелегальної міграції іноземних громадян до країн Євросоюзу викрили працівники Служби безпеки України, слідчі Сумського відділу поліції, співробітники прокуратури Сумської області та Управління стратегічних розслідувань в Сумській області.

Як встановили правоохоронці, подружжя з Києва та житель Закарпаття «оформляли» іноземним громадянам для незаконного переправлення через державний кордон України підроблені паспортні документи України, європейських країн, а також в’їзні візи до країн ЄС. Зазначені документи використовуються іноземцями для проходження прикордонних контролів України, країн Європи та Близького Сходу.

На думку фахівців, подружжя збувало підроблені документи високої якості. Для цього вони мали більше двохсот різноманітних печаток і штампів багатьох правоохоронних та силових відомств, консульських та медичних установ, навчальних закладів, банків та державних організацій.

Працівники СБУ, слідчі Сумського відділу поліції та співробітники Управління стратегічних розслідувань, що здійснювали оперативний супровід справи, під процесуальним керівництвом Сумської місцевої прокуратури в ході передачі підроблених документів затримали спочатку киянина, а згодом – його дружину. Під час обшуків у містах Київ та Ужгород, в учасників організованої злочинної групи були виявлені та вилучені підроблені паспорти країн ЄС та інші «документи», знаряддя для їх виготовлення, дато-штампи, комп‘ютерна техніка та інше обладнання, що використовувалось у протиправних цілях.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками ч.3 ст. 332 (незаконне переправлення через державний кордон), ч.3 ст.28 ч.3 358 (збут підроблених документів, печаток та штампів вчинений у складі організованої групи) КК України, фігурантам справи повідомлено про підозру у вчиненні ряду злочинів у складі міжрегіональної організованої групи, створеної на етнічній основі.

Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні триває.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: