Главная страница » Новости » Город и регион » Споживачі Котельні Півнівчного промвузла – з гарячою водоюObyavaBilsheSumy705x80

Споживачі Котельні Півнівчного промвузла – з гарячою водоюТОВ «Сумитеплоенерго» розпочало подачу гарячої води споживачам Дирекції «Котельня Півнівчного промвузла».

Наразі гарячою водою забезпечені 80% споживачів. Решті – 20% – ТОВ «Сумитеплоенерго» розраховує подати її до 16:00. По деяких будинках є питання з підключенням через проблеми на будинкових мережах.

Міський голова Олександр Лисенко розповів, що досягнуто домовленість про те, що наступного року споживачі Дирекції «Котельня Північного промвузла», отримуючи в неопалювальний сезон воду від ТОВ «Сумитеплоенерго», розраховуватимуться напряму з надавачем послуг, а не як зараз через КППВ, що призвело до виникнення заборгованості в одного підприємства перед іншим.

Щодо старту опалювального сезону, очільник Сум повідомив, що це залежатиме від погодних умов, адже подача тепла розпочинається, коли середньодобова температура повітря три доби поспіль не перевищує 8°С тепла.

Добавить в: