Главная страница » Новости » Город и регион » «Служба 15–80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахObyavaBilsheSumy705x80

«Служба 15–80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережахВідділ «Служба 15–80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Мова йде про будинки за адресою: пр-т М. Лушпи, 9 (ремонт труб гарячої води в квартирі, пр-т М. Лушпи, 55, вул. Г. Кондратьєва, 38 (заміна стояків холодної води в квартирах), вул. Новорічна, 1 (установка лічильників холодної води в квартирі), пр-т Курський, 103 (заміна стояка холодної води в квартирі), пр-т М. Лушпи, 10, вул. Охтирська, 19 (заміна корінних кранів холодної води в квартирах), вул. Богуна, 2/1, вул. І Сірка, 25 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Холодногірська, 41, вул. І. Бикова, 2 (заміна корінних кранів холодної води в квартирах), вул. Г. Кондратьєва, 152 (заміна кранів холодної води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Добавить в: