Главная страница » Новости » Город и регион » Сумський водоканал нагадує про своєчасну сплату послугObyavaBilsheSumy705x80

Сумський водоканал нагадує про своєчасну сплату послугВідтермінування оплати послуг не тільки негативно впливає на фінансовий стан підприємства, а й може створити незручності для усіх споживачів. На сьогодні заборгованість населення перед водоканалом становить 40 мільйонів гривень.

Звертаємося до усіх боржників з великим проханням вирішити питання оплати послуг, щоб КП «Міськводоканал» мало змогу своєчасно розраховуватися за спожиту електроенергію. Через наявну заборгованість існує постійна загроза відключення від енергопостачання об’єктів господарювання водоканалу та припинення подачі води до міста.

Принагідно дякуємо усім споживачам, хто своєчасно розраховується за отримані послуги!

Нагадуємо, що для абонентів, які накопичили значну суму боргу і не можуть сплатити її у повному обсязі, існує можливість укладання договору реструктуризації боргу. Уточнити інформацію можна за номерами 700-153, 700-156, звернутися за адресою: м.Суми, вул.Білопільський шлях, 9, каб. № 4 (І поверх).

Добавить в: