Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині вогнеборці тричі приборкували загоряння сміття та сухостоюObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині вогнеборці тричі приборкували загоряння сміття та сухостою23 вересня о 13:34 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння Сухої рослинності на відкритій території по вул. Паркова в с. Сад, Сумського району. На гасіння направили відділення чергового караулу 1-ї державної пожежно-рятувальної частини. О 14:07 вогнеборці локалізували загоряння на площі 0,2 га, а о 14:20 ліквідували.

Вже о 13:38 черговий караул 2-ї державної пожежно-рятувальної частини був викликаний в с. Бездрик Сумського району, де сталося загоряння сміття. Для безперебійної подачі води, автоцистерну довелося дозаправляти від природної водойми, яка знаходилася на відстані 1,5 км від осередку горіння. Пожежу локалізували на площі до 1 га о 16:15, о 17:44 – ліквідували, витративши 20 тонн води.

Цього ж дня о 14:55 до рятувальників надійшла інформація про загоряння сухої рослинності в с. Корчаківка, Сумського району. На гасіння направили чергове відділення 27-го державного пожежно-рятувального посту. По прибутті на місце виклику було встановлено, що горіння відбувалося на площі до 2 га. Для безперебійної подачі води, автоцистерну дозаправляли від водонапірної башти, яка знаходилася на відстані до 4 км. О 16:14 рятувальникам вдалося локалізувати загоряння, а о 18:01 – ліквідувати.

Всього на приборкання всіх цих пожеж залучалося 10 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За попередніми висновками фахівців, загоряння спричинило необережне поводження з вогнем.

Шановні громадяни! Будьте вкрай відповідальними у дотриманні вимог пожежної безпеки - не спалюйте сухостій, стерню та сміття, не розпалюйте вогнища у лісах та лісопаркових зонах. При виявленні ознак пожежі на відкритій території та у лісовій місцевості негайно викликайте рятувальників за номером «101»!

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: