Завантаження ...

У Сумах кращим водієм тролейбуса знову стала жінка

У КП «Електроавтотранс» провели традиційний конкурс професійної майстерності «Кращий водій тролейбуса». Цьогоріч до участі у конкурсі було допущено 27 водіїв.У КП «Електроавтотранс» провели традиційний конкурс професійної майстерності «Кращий водій тролейбуса».

Цьогоріч до участі у конкурсі було допущено 27 водіїв.

«З кожним роком кількість працівників, які хочуть змагатися за звання кращого водія, збільшується. Якщо минулого разу це було 20 водіїв, то вже зараз – 27. Це свідчить про те, що колектив прагне рости професійно. А висококласний водій за кермом – це відповідно і надання якісних послуг, і задоволені пасажири. У свою чергу ми мотивуємо такі прагнення. І вже розмірковуємо над тим, аби запровадити подібне змагання і серед водіїв автобусів», – каже керівник комунального підприємства Андрій Новик.

Протягом кількох днів водії тролейбусів демонстрували свої знання правил дорожнього руху, на швидкість міняли вугільні вставки, виявляли та усували неполадки у роботі рухомого складу, змагались у майстерності керування тролейбусом. Загалом, на шляху до перемоги конкурсанти подолали шість етапів.

За рішенням журі, у загальному заліку ІІІ місце посів Юрій Забіла, ІІ присудили Євгену Шурхаєву, переможцем змагань стала Тетяна Борченко (досвід роботи водієм тролейбуса – шість років). Трійці лідерів конкурсу буде підвищено клас кваліфікації водія тролейбуса. Решта водіїв, які брали участь у змаганнях, були відзначені грамотами.

До слова, в попередньому конкурсі «Кращий водій тролейбуса», що відбувся у 2018 році, також перемогла жінка – Яна Бабкіна.