Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу два боєприпаси знешкоджено, ще два виявленоObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за минулу добу два боєприпаси знешкоджено, ще два виявлено21 вересня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження однієї 50-мм мінометної міни та одного 152-мм артилерійського снаряду. Небезпечні знахідки раніше виявили у селах Набережне та Боромля Тростянецького району.

21 вересня о 12:58, до Служби порятунку «101», надійшла інформація про знайдення предмету схожого на боєприпас по вул. Залізнична в м. Ромни. Ним виявилася ручна граната Ф-1. Небезпечна знахідка знаходилася на відстані до 150 м від житлових будинків.

Цього ж дня, в лісосмузі, с. Бугрувате, Охтирського району виявили один 76-мм артснаряд. «Відголосок» часів минулих війн знаходилися на відстані до 2 км від житлових будинків.

На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Упраління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: