Завантаження ...

«Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: пр-т М. Лушпи, 31 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Петропавлівська, 76, вул. Покровська, 25, вул. Заливна, 31, вул. Харківська, 1/1, пр-т М. Лушпи, 47, вул. Олександра Олеся, 5, вул. Заливна, 11 (ремонт та заміна труб холодної та гарячої води в квартирах), вул. Горького, 25 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. СКД, 1, пр-т М. Лушпи, 20 (заміна кранів холодної та гарячої води в підвалі), вул. Харківська, 40 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Металургів, 17 ( заміна корінних кранів холодної води в квартирі), вул. Холодногірська, 31, вул. Засумська, 12Г (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Іллінська, 10, вул. Кавалерідзе, 9 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Нахімова, 34 (заміна лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Троїцька, 21 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.