Завантаження ...

Поліція Сумщини вилучила боєприпаси у 36-річного чоловіка

Корпус гранати РГД-5, запал та 43 набої калібру 5,45 мм добровільно видав працівникам поліції мешканець Глухівського району. Все вилучене правоохоронці направили на експертизу.Корпус гранати РГД-5, запал та 43 набої калібру 5,45 мм добровільно видав працівникам поліції мешканець Глухівського району. Все вилучене правоохоронці направили на експертизу.

До Глухівського відділу поліції із заявою про добровільну видачу боєприпасів звернувся 36-річний чоловік. Він розповів, що декілька місяців назад знайшов їх у лісосмузі поблизу села Вільна Слобода Глухівського району. Спочатку, із цікавості, забрав їх додому, а вже згодом вирішив здати до поліції.

Правоохоронці вилучили боєприпаси та направили їх на експертизу до експертної установи.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», у рамках якого встановлюють походження вилучених предметів.

Поліція звертається до громадян та нагадує: незаконне зберігання зброї та боєприпасів, боєприпасів, а також вибухових предметів без передбаченого законом дозволу тягне за собою кримінальну відповідальність згідно норм чинного законодавства.

Відділ комунікації поліції Сумської області