Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині рятувальники двічі ліквідовували загоряння сухої рослинностіObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині рятувальники двічі ліквідовували загоряння сухої рослинностіПерший виклик надійшов 14 вересня о 17:14. Телефонували жителі села Яснопільщина, Липоводолинського району. На місце події було направлено черговий караул 17 – ї Державної пожежно – рятувальної частини. Прибувши на місце події, вогнеборці встановили, що вогонь охопив суху рослинність на площі 0,01 га. Для безперебійної подачі води, автоцистерну довелося дозаправляти від природної водойми, яка знаходилася на відстані до 200 м.

О 18:24 загоряння локалізували, а о 19:20 – витративши на гасіння майже 5 тон води, повністю ліквідували. Під час пожежі вогнеборцям вдалось врятувати поле кукурудзи площею 50 га.

Цього ж дня, о 19:29 рятувальники отримали повідомлення, що по вул. Садова с. Стецьківка, Сумського району, горять залишки сухої рослинності та сміття на площі 1 га. Подолавши відстань у 14 км, з обласного центру прибуло відділення чергового караулу 3-ї державної пожежно-рятувальної частини. Для безперебійної подачі води, автоцистерну довелося дозаправляти від пожежного гідранту, який знаходився на відстані до 2 км. Використавши на гасіння до 8 т води, о 20:01 пожежу локалізували, о 21:27 – ліквідували.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: