«Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Г. Кондратьєва, 6, вул. Івана Сірка, 37 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах), вул. Петропавлівська, 68 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. Заливна, 13, вул. Г. Кондратьєва, 144/2 (заміна лічильників в квартирі), вул. Івана Сірка, 27 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирі), вул. СКД, 50, вул. Інтернаціоналістів, 22 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. СКД, 18 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Холодногірська, 33/1 (заміна лічильників холодної води в квартирі), пр-т Лушпи, 24 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.