Главная страница » Новости » Город и регион » Студентський колектив СумДУ цього року поповнився понад тисячею першокурсниківObyavaBilsheSumy705x80

Студентський колектив СумДУ цього року поповнився понад тисячею першокурсниківУ 2020 році на перший курс за денною формою навчання на базі повної загальної середньої освіти до СумДУ зараховано 1025 студентів – на 15% відсотків більше, ніж у 2019 році.

Кількість студентів збільшилась на факультетах: іноземної філології та соціальних комунікацій – на 8%, технічних систем та енергоефективних технологій – на 12%, електроніки та інформаційних технологій – на 13%, в інститутах: навчально-науковому інституті бізнес-технологій «УАБС» – на 22%, навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького – на 74%. Більше вступників цього року, аніж рік тому, обрали для навчання медичний інститут, а також Шосткинський і Конотопський інститути СумДУ. Відповідно, відбулось суттєве збільшення кількості студентів на багатьох спеціальностях: «Маркетинг» – майже в 4 рази, «Прикладна математика» – майже утричі, «Фінанси, банківська справа та страхування» – майже удвічі, «Менеджмент» – більше, ніж на 60%.

Сумський державний університет вітає студентів 1 курсу зі вступом до омріяного закладу, відзначеного престижними світовими рейтингами! Приємно, що ви обрали саме наш виш. Бажаємо реалізації інтелектуальних та творчих здібностей, високих результатів у навчанні, активності у громадському, культурному та спортивному житті університету.

Добавить в: