Завантаження ...

Студентський колектив СумДУ цього року поповнився понад тисячею першокурсників

У 2020 році на перший курс за денною формою навчання на базі повної загальної середньої освіти до СумДУ зараховано 1025 студентів – на 15% відсотків більше, ніж у 2019 році.У 2020 році на перший курс за денною формою навчання на базі повної загальної середньої освіти до СумДУ зараховано 1025 студентів – на 15% відсотків більше, ніж у 2019 році.

Кількість студентів збільшилась на факультетах: іноземної філології та соціальних комунікацій – на 8%, технічних систем та енергоефективних технологій – на 12%, електроніки та інформаційних технологій – на 13%, в інститутах: навчально-науковому інституті бізнес-технологій «УАБС» – на 22%, навчально-науковому інституті фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького – на 74%. Більше вступників цього року, аніж рік тому, обрали для навчання медичний інститут, а також Шосткинський і Конотопський інститути СумДУ. Відповідно, відбулось суттєве збільшення кількості студентів на багатьох спеціальностях: «Маркетинг» – майже в 4 рази, «Прикладна математика» – майже утричі, «Фінанси, банківська справа та страхування» – майже удвічі, «Менеджмент» – більше, ніж на 60%.

Сумський державний університет вітає студентів 1 курсу зі вступом до омріяного закладу, відзначеного престижними світовими рейтингами! Приємно, що ви обрали саме наш виш. Бажаємо реалізації інтелектуальних та творчих здібностей, високих результатів у навчанні, активності у громадському, культурному та спортивному житті університету.