Завантаження ...

Поліція Сумщини радить громадянам уважно ставитися до збереження власного майна

Останнім часом до поліції все частіше надходять заяви від громадян про крадіжки з домоволодінь. Лише за минулу добу до поліції надійшло два таких повідомлення.Останнім часом до поліції все частіше надходять заяви від громадян про крадіжки з домоволодінь. Лише за минулу добу до поліції надійшло два таких повідомлення.

В обласному центрі по допомогу до працівників поліції звернулася 55-річна жінка. Вона розповіла, що у неї з квартири зникла чимала сума грошей, а також золоті та ювелірні вироби. Поліцейські встановили, що зловмисник проник до квартири шляхом підбору ключа.

А у Лебединському районі жертвою крадіїв стала 45-річна жінка. Працівники поліції з’ясували, що у період коли її не було вдома, невідомі проникли до будинку та викрали ювелірні вироби, мобільний телефон, ноутбук, фотоапарат та грошові заощадження.

За даними фактами працівники поліції відкрили кримінальні провадження за ознаками ст. 185 «Крадіжка» КК України та вживають всіх заходів для встановлення осіб зловмисників.

Аби убезпечити своє майно від злочинних посягань, працівники поліції радять громадянам приділяти більшу увагу його збереженню. Практика свідчить, що здебільшого зловмисники проникають у квартири чи домівки за відсутності господарів. Майже 60 % таких крадіжок трапляються за наводкою. Тому дуже важливо, щоб злодії не знали, коли вас немає вдома та які цінності ви маєте. Якщо ви плануєте поїздку куди-небудь, не розповідайте про це без потреби. Лише дуже обмежене коло близьких людей повинно знати, на який термін ви залишаєте помешкання. Попросіть сусідів чи родичів, яким довіряєте наглядати за вашим житлом у період вашої відсутності.

Також пам’ятайте, злодії, як правило, потрапляють до чужої квартири через вхідні та балконні двері, вікна і кватирки. Обладнайте вхідні двері двома замками з різним ступенем складності, а вікна та балконні двері - металевими ґратами. Особливо це стосується перших поверхів та тих, до яких підведені пожежні драбини.

Встановіть звукову сигналізацію. У випадку проникнення, вона відлякає крадіїв і приверне увагу сусідів.

Будьте уважні та передбачливі, і вам не доведеться стати жертвою злочину.

Відділ комунікації поліції Сумської області