Завантаження ...

На Сумщині рятувальники разом з лісівниками запобігли масштабній пожежі у лісі

10 вересня о 13:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в лісовому масиві в с. Гай Мошенка, Охтирського району.10 вересня о 13:48 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в лісовому масиві в с. Гай Мошенка, Охтирського району. На гасіння залучили пожежну команду та працівників Хухрянського лісгоспу, відділення чергового караулу 6-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру.

По прибутті на місце виклику було встановлено, що вогонь охопив лісову підстилку та суху рослинність. Поривами вітру загоряння швидко поширювалося. Спільними зусиллями рятувальників та лісівників, які застосували трактори з плугами для орання прилеглої території до осередку горіння, о 15:00 пожежу вдалося локалізувати на площі близько 250 кв. м та запобігти подальшому перекиданню вогню на весь лісовий масив.


Приборкання загоряння потребувало значної кількості води, тому автоцистерни довелося дозаправляти від річки, яка знаходилася на відстані 1,5 км від місця пожежі. Також було залучено для підвозу води трактор з бочкою. О 17:34, використавши близько 33 т води полум'я повністю приборкали.

Всього на місці пожежі працювало 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки від Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 10 працівників та 3 одиниці техніки від Держлісгоспу.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області