Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах презентували видання «Суми: містяни, постаті, земляки»ObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах презентували видання «Суми: містяни, постаті, земляки»У Сумах у рамках інформаційного проєкту «Я – сумчанин» презентували видання «Суми: містяни, постаті, земляки», видане за підтримки міської ради.

Інформаційний проєкт «Я – сумчанин» започаткували три роки тому, щоб розповісти містянам про їхніх земляків, котрі відзначились своїми справами на освітянській ниві, у спорті, у захисті батьківщини та правопорядку, інших сферах, аби таким чином виплекати в сумчанах почуття гордості у сумчан за місто та своїх земляків.Спочатку були білборди з фотографія містян, інформацією про них і слоганом. Потому представлення талановитих поетів і прозаїків та видання збірки їхніх творів. Згодом – друковані видання з творчими портретами сумчан, котрі є прикладом відданості своїй професії справі, та служіння людям («Збірка нарисів про сумчан», «Сумчанин: серцем живу»).

«Нам є ким гордитись! Пам’ятаю, як народжувалася ця ідея, як ми поставили за мету показати сумчанам їхніх земляків – справжніх героїв, тих, хто щодня, виконуючи свої обов’язки, робить усе, аби наше місто ставало кращим», – зазначив автор ідеї проєкту міський голова Олександр Лисенко.

Директор департаменту комунікацій та інформаційної політики Антоніна Кохан, який власне й втілює цей проєкт третій рік поспіль, розповіла, що чергове видання, як і два попередні, присвячене людям без високих посад і статків, яких головне, що характеризує, ставлення до справи життя та до оточуючих. Вони варті захоплення та шани, але не недосяжні. Своєю самовідданою працею, відкритим серцем та щирою душею вони роблять відчутний внесок у розвиток і популяризацію Сум.

«Вони унікальними своїми досягненнями, результатами, рекордами. Завдяки їхньому внеску у розвиток Сум, про місто дізнаються в Україні та за її межами. Вони поряд із нами: у чергах у магазинах, у чергах, на стадіоні. , вони такі самі як ми, але варті народного вшанування, народного визнання. Якщо ми познайомимося ближче із долями наших сумчан, із тим як формувались їхні характери, як відбувалось їхнє становлення, як вони досягали мети, ми зможемо зробити більше для нашого міста », – сказала Антоніна Кохан

Розповідають сумчанам про їхніх земляків Антоніна Кохан, Алла Акіменко та Алла Федорина. Остання зазначила, що спілкування з героями її розповідей надихає та вселяє надію.

До збірника творчих портретів сумчан «Суми: містяни, постаті, земляки» увійшли розповіді про учителя Альону Азаренкову, історика, краєзнавця, публіциста Анатолія Близнюка, учасника АТО волонтера Андрія Букіна, вихователів дитячого будинку сімейного типу Миколу та Валентину Глушків, спортивного тренера Володимира Гордієнка, громадського діяча Віктора Казбана, учасника Революції на траві Ірину Меркун, медичну патронажну сестру Надію Палєєву, учасника АТО Андрія Фесенка. Видання вийшло накладом у 300 примырникыв. Ознайомитись ыз ним можна буде у навчальних закладах міста та бібліотеках.

Герої розповідей подякували за увагу до їхніх скромних особистостей і висловили сподівання на продовження проєкту та появу нових друкованих життєписів про інших не менш видатних сумчан. На це міський голова запевнив, що продовження обов’язково буде, адже в Сумах ще багато тих, хто варті уваги, але, через природню скромність, мало відомі широкому загалу.

Добавить в: