Завантаження ...

В Білопільській районній лікарні незабаром запрацює комп’ютерний томограф

За словами головного лікаря Юрія Мартиненка, вже не один місяць ідуть перемовини з приватною медичною фірмою щодо встановлення в Білопільській лікарні комп’ютерного томографа.Томограф уже підняли на другий поверх, у приміщення колишнього рентген-кабінету, який не використовувався.

За словами головного лікаря Юрія Мартиненка, вже не один місяць ідуть перемовини з приватною медичною фірмою щодо встановлення в Білопільській лікарні комп’ютерного томографа.

- Через певні бюрократичні перепони, пов’язані з недосконалістю законодавства щодо оренди комунального майна, встановлення цього обладнання дещо затягнулось. Тож, щойно все документально формили, одразу почались роботи зі встановлення КТ.

За кілька днів розібрали стіну рентген-кабінету на другому поверсі стаціонарного корпусу, краном підняли найважчу частину обладнання і зараз фактично цілодобово ведуться монтажно-налагоджувальні роботи.

- На встановлення обладнання і його придбання не витратили жодної копійки бюджетних коштів, загальна вартість цього обладнання 15 мільйонів гривень, - наголосив Юрій Мартиненко, - А от його наявність в лікарні має багато «плюсів». По-перше, це дозволить нам у лікарні відкрити ще один пакет надання медичних послуг – лікування інсультів, а також проводити сучасні дослідження у Білопіллі і не їхати в Суми для проходження комп’ютерної томографії, яка є невід’ємним стандартом сучасної діагностики.

bilopillia.city